Varenummer (SKU):
Entry control, highline
| Tekniske specifikationer | |
| Strømforsyning | 3 x 400 V/N/PE; 50-60 Hz |
| Præstation | 0,6 kW |
| Dræn | 2″ (DN 50) |
| Vandtilslutning | 3/4″ udvendigt gevind, maks. 43° C blandet vand |
| Sikkerhed | 16 A |
| Modeller | Modellerne fås i både højre- og venstreversioner |
| Beskyttelse | IP 65 |
| Mål (B x D x H i mm) | (BL: Børstens længde) |
| ..1100 Mål (B x D x H): | 1700 x 860 x 1300 / BL: 700 |
| ..1500 Mål (B x D x H): | 2100 x 860 x 1300 / BL: 1100 |
| ..2000 Mål (B x D x H): | 2600 x 860 x 1300 / BL: 1600 |
En adgangskontrolenhed EK 800 med et roterende kryds, som udløses, når begge hænder er registreret og desinficeret.
Beholderen til håndsprit sidder på siden af EK 800-dispenseren. Det multifunktionelle LED-lys forenkler betjeningen af enheden og informerer også brugeren, når maskinen løber tør for håndsprit. Maskinen er klar til tilslutning. Læs også her: Pålidelige hygiejnelåse ... langt ud over det 'rimelige'
Vi er stolte af at levere produkter af højeste kvalitet til vores kunder. Denne forpligtelse til kvalitet starter indefra - det er sådan, vi arbejder sammen, opbygger partnerskaber og opretholder vores standarder hver dag.
"*" angiver obligatoriske felter